HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ:

TURANTUR AİLESİ OLARAK,  KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞINI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE BİRLEŞTİRİP SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI OLMAKTIR.  

MİSYONUMUZ:

TURAN TUR OLARAK DOĞAL ÇEVREYİ KORUMAK, TOPLUMA KATKIDA BULUNMAK, SÜRDÜREGELDİĞİMİZ ÇALIŞMALAR İÇİNDE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI, PERSONEL HİZMETLERİ, ENGELLİ SERVİS TAŞIMACILIĞI, GEZİ VE TUR ORGANİZASYONLARI, VİP GEZİ VE ORGANİZASYONLARINI GÜVENLİ KALİTELİ KONFORLU SON MODEL ARAÇLARIMIZLA ZAMANINDA EMNİYETLİ ÇALIŞMALARIMIZLA İLKELERİMİZDEN TAVİZ VERMEDEN SEKTÖRDE SÜREKLİ GELİŞEN VE ÖNCÜ FİRMALAR ARASINDA ZİRVEYE ÇIKIP ORADA SÜREKLİ KALMAKTIR.

İLKELERMİZ: 

1. TAKIM RUHU İLE ÇALIŞMAK

2. KONFORLU VE GÜVEN DUYULAN HİZMETLER SUNMAK.

3. DÜRÜST VE SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDE ÇALIŞMAK.

4. SÜREKLİLİĞİ VE GELİŞEN VE DEĞİŞEN ŞARTLARDA UYUMLULUK SAĞLAMAK.

5. GÜLERYÜZ, SAMMİMİYET VE İÇTENLİKLE HİZMET ETMEK. 

AMAÇ: 

Uzun yıllardan bu yana personel taşımacılığı – öğrenci taşımacılığı, engelli personel taşımacılıgı sektöründe faaliyet gösteren Turan Tur Taşımacılık olarak hizmet vediğimiz alanlarda  kendini sürekli geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. Sektörlerinde önde gelen firmaların özel ve resmi egitim kurumlarının öğrenci ve personel taşıma işlerini sorunsuz ve güvenle yapmaktadır.


Temel çalışma prensibimiz; etkin, güvenli hizmet ve müşteri memnuniyetidir . Yeni model araçlarımız, tecrübeli ve güleryüzlü şöförlerimiz ile aksamadan dakik ve güvenilir hizmet yürüten şirketimiz, Personel taşıma işini, koltuk sigortalı araçlarımızla çifte güvenlik içinde gerçekleştirmekten gurur duymaktadır.

VIP araçlarımız ile şehir içi veya şehir dışı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Geniş, konforlu ve lüks bir yolculuk için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek...

ARAÇLARIMIZ: 

SON MODEL KENDİ ÖZMAL ARAÇ FİLOMUZLA HİZMET YANINDA KLİMALI, LÜKS KOLTUK VE ÖĞRENCİ EMNİYETLİ VE GÜVENLİK ÖNLEMLİ 2015 MODEL VE ÜSTÜ WOLKSVAGEN, MERCEDES, FORD, DUCATO, CİTRÖEN MARKA ARAÇLAR 

 

 

 

 

 
 
Pro WEB